الاغ فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت

الاغ: فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت وصیت نامه ماندگار شلمچه

گت بلاگز اخبار اجتماعی نباید فریب بارش‌های موقتی را خورد

علی‌رغم بارش‌های شب گذشته در پایتخت مدیرعامل آب منطقه‌ای پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرده که هنوز میزان بارندگی‌ها نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد منفی هست، لذا ن

نباید فریب بارش‌های موقتی را خورد

نباید فریب بارش های موقتی را خورد

عبارات مهم : ایران

علی رغم بارش های شب گذشته در پایتخت مدیرعامل آب منطقه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرده که هنوز میزان بارندگی ها نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد منفی هست، لذا نباید فریب بارش های موقتی را خورد.

محمدرضا بختیاری در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع بارش ها در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بر اساس آمار بارش ها تا صبح امروز، تاکنون ۱۸۴ میلی متر بارندگی در پایتخت صورت گرفته که این عدد نسبت به سال گذشته که عددی ۲۹۵ میلی متری بود ۳۸ درصد و نسبت به درازمدت که عددی ۲۳۷ میلی متر بوده ۲۳ درصد کم کردن داشته است.

وی در خصوص اوضاع سدهای پایتخت نیز عنوان کرد: در حال حاضر حجم مخازن پنج گانه تامین کننده آب پایتخت کشور عزیزمان ایران ۶۵۸ میلیون مترمکعب است و این در حالیست که این عدد در سال گذشته ۸۲۷ میلیون مترمکعب بوده است.

نباید فریب بارش‌های موقتی را خورد

مدیرعامل آب منطقه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر این که میزان ذخیره سدها نسبت به سال گذشته ۲۱۴ میلیون مترمکعب و نسبت به درازمدت ۳۶۰ میلیون مترمکعب منفی هست، اظهار کرد: شرایط فعلی بیانگر این است که در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با مسئله آب مواجه هستیم.

به گفته بختیاری، علی رغم این که در اردیبهشت ماه اوضاع بارندگی ها نسبت به پارسال بهتر بوده ، ولی هنوز با اوضاع مطلوب فاصله داریم، آیا که ذخیره برف پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به سال های قبل کم کردن یافته و این بدهید معناست که چالش های پایتخت کشور عزیزمان ایران در این حوزه همچنان پابرجا است.

علی‌رغم بارش‌های شب گذشته در پایتخت مدیرعامل آب منطقه‌ای پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرده که هنوز میزان بارندگی‌ها نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد منفی هست، لذا ن

وی با تاکید بر این مساله که امسال در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جیره بندی آب نداریم، بیان کرد: اوضاع استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در قیاس با بعضی استان ها بهتر ارزیابی شده است هست، ولی این مساله به معنای برطرف چالش های آبی در پایتخت نیست.

مدیرعامل آب منطقه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این که بارندگی های اخیر تاثیر چندانی در حل بحران آب پایتخت ندارد، گفت: میزان روان آب ها ۷۰۰ میلیون مترمکعب نسبت به گذشته کم کردن داشته و آینده نگری می کنیم ورودی سدها نیز امسال نسبت به سال قبل ۳۵۰ میلیون مترمکعب کم کردن داشته باشد.

در همین راستا چندی پیش علیرضا نوذری پور قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده است جهت مقابله با این بحران در پایتخت کشور عزیزمان ایران به ایسنا گفت: با قوه قضاییه به منظور برخورد با مشترکان پر مصرف و انشعابات غیر مجاز مذاکراتی را داشته ایم که بعد بررسی میزان بارش ها و میزان مصرف بعد ازاخذ مجوزهای مورد نیاز نسبت به مقابله اقدام خواهیم کرد.

نباید فریب بارش‌های موقتی را خورد

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | بارندگی | میزان بارش ها | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs