الاغ فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت

الاغ: فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت وصیت نامه ماندگار شلمچه

گت بلاگز اخبار بین الملل استعفای دکتر افشاگر کاخ سفید

پزشک معاون رئیس‌جمهوری آمریکا از واحد پزشکی کاخ سفید استعفا کرد. او متهم شد که راجع به اهمیت نزاع دکتر ترامپ که نامزد پست وزارت کهنه‌سربازان بود، با همسر مایک پ

استعفای دکتر افشاگر کاخ سفید

استعفای دکتر افشاگر کاخ سفید

عبارات مهم : جکسون

پزشک معاون مدیر جمهوری آمریکا از واحد پزشکی کاخ سفید استعفا کرد. او متهم شد که راجع به اهمیت نزاع دکتر ترامپ که نامزد پست وزارت کهنه سربازان بود، با همسر مایک پنس اغراق کرده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، رونی جسکون که سابقا دکتر دونالد ترامپ بود، مدیر دفتر کاخ سفید را در جریان یک اتفاق پزشکی نامشخص در ارتباط با کارن پنس، همسر معاون مدیر جمهوری آمریکا قرار داد و بعد از آن جنیفر پنا، دکتر پنس که از افسران ارتش هست، اطلاعات مذکور را در اختیار دموکرات های سنا قرار داد که می درخواست کردند راجع به نامزدی جسکون در وزارت کهنه سربازان رای گیری کنند.

پس از آن جنجال بر سر نامزد معرفی شده است از سوی دونالد ترامپ جهت وزارت امور کهنه سربازان اوج گرفته و ترامپ از یک سناتور دموکرات منتقد خواسته به علت آنچه “افترا و تهمت دروغ” خوانده شد، استعفا دهد. دموکرات ها می گویند مقصر کاخ سفید بود که بدون بررسی مقدماتی “نامزدی فاقد صلاحیت” به سنا معرفی کرد. ترامپ مدعی بود دموکرات ها دکتر جکسون را تنها با مقاصد سیاسی و با نیت “عداوت با ترامپ” نشانه قرار دادند.

استعفای دکتر افشاگر کاخ سفید

دکتر رانی جکسون هم با اوج گرفتن انتقادها از نامزدی انصراف داد و همه اتهام ها را تکذیب کرد. ترامپ هم از سناتور دموکرات “جان تستر” که فهرستی از رفتارهای “غیراخلاقی و بی انضباطی های ادعایی” دکتر جکسون را به سنا ارایه کرده بود، خواست استعفاء دهد.

سناتور جان تستر در گزارشی دو صفحه ای که گفته شده است در حقیقت بیانات و ادعاهای ۲۳ همکار فعلی و سابق دکتر جکسون در آن گنجانده شده است به صفاتی چون “زورگو”، “سوءاستفاده چی”، “تندمزاج و تکانشی” و “بی توجه به اخلاق حرفه ای و انضباطی” راجع به رانی جکسون اشاره کرده و به همین علت او را فاقد صلاحیت جهت وزارت امور کهنه سربازان دانست.

پزشک معاون رئیس‌جمهوری آمریکا از واحد پزشکی کاخ سفید استعفا کرد. او متهم شد که راجع به اهمیت نزاع دکتر ترامپ که نامزد پست وزارت کهنه‌سربازان بود، با همسر مایک پ

به گفته یک مقام مطلع در دفتر معاون مدیر جمهوری آمریکا، مایک پنس از این بیانات بسیار خشمگین شد خصوصا اینکه چنین سخنانی باعث شد تا دکتر جسکون از نامزدی عقب نشینی کند. با این حال دفتر مایک پنس مدعی است که از طریق واحد پزشکی کاخ سفید از این مساله مطلع شده است و تمام کارهای مرتبط با استعفا در همانجا انجام شده است است.

واژه های کلیدی: جکسون | استعفا | آمریکا | نامزدی | سربازان | دموکرات | دکتر ترامپ | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs