الاغ فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت

الاغ: فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت وصیت نامه ماندگار شلمچه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مدعی آقای گلی با پیراهن فرهاد مجیدی , رونمایی از بروزترین خرید استقلال

مهاجم گلزن خوزستانی از جدی‌ترین گزینه‌های منصوریان جهت حضور در استقلال محسوب می‌شود که پیراهن شماره هفت را نیز درخواست کرده است.

مدعی آقای گلی با پیراهن فرهاد مجیدی , رونمایی از بروزترین خرید استقلال

رونمایی از بروزترین خرید استقلال؛ مدعی آقای گلی با پیراهن فرهاد مجیدی

عبارات مهم : شماره

مهاجم گلزن خوزستانی از جدی ترین گزینه های منصوریان جهت حضور در استقلال محسوب می شود که پیراهن شماره هفت را نیز درخواست کرده است.

به گزارش ایلنا، استقلال در حالی که رقیب با جذب گادوین منشا و شجاع خلیل زاده، نقل و انتقالات را طوفانی شروع کرده، هنوز نتوانسته با گزینه های خود به جمع بندی دست یابد و در این بخش حضوری چشمگیر داشته باشد. مساله ای که اعتراض خاموش هواداران این تیم را نیز در پی داشته است.

مدعی آقای گلی با پیراهن فرهاد مجیدی , رونمایی از بروزترین خرید استقلال

با این حال شنیده می شود آنها قصد دارند با حسن بیت سعید، مهاجم استقلال خوزستان به توافق جهت حضور در این تیم دست یابند و صحبت هایی نیز در این رابطه بین طرفین صورت گرفته هست. بین سعید که بعد افزایش به همراه فولاد نوین راهی استقلال خوزستان شد، طی دو فصل اخیر عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشته و طی دو فصل اخیر به گربه سیاه استقلال و پرسپولیس تبدیل شده است است.

مهاجمی که اکنون دو بازی دیگر به همراه استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد و بعد از آن از بین پیشنهادات خود که جدی ترین آن استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران است تیم آینده اش را گزینش خواهد کرد. بیت سعید که علاقه خاصی به پیراهن شماره هفت دارد، قصد دارد در تیم آینده اش نیز این شماره را از آن خود کند و باید دید مسوولان استقلال شماره ای که با نام فرهاد مجیدی عجین شده است را به او خواهند سپرد یا خیر. بختیار رحمانی، هافبک فصل گذشته استقلال نیز بعد از آخر حضورش در تراکتورسازی به عنوان صورت خاص نقل و انتقالات راهی استقلال شده است بود و این شماره را از آن خود کرده بود که در نهایت عدم درخشش او باعث قطع همکاری طرفین و بازگشت او به فولاد خوزستان شد.

مهاجم گلزن خوزستانی از جدی‌ترین گزینه‌های منصوریان جهت حضور در استقلال محسوب می‌شود که پیراهن شماره هفت را نیز درخواست کرده است.

اکنون باید دید پروسه بیت سعید – استقلال و شماره هفت به کجا خواهد رسید.

واژه های کلیدی: شماره | پیراهن | استقلال | خوزستان | رونمایی | استقلال | فرهاد مجیدی | فولاد خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs