الاغ فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت

الاغ: فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت وصیت نامه ماندگار شلمچه

گت بلاگز بازار خودرو قیمت‌ها در بازار ماشین نزولی شد

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی پایتخت کشور عزیزمان ایران از نزولی شدن قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به دنبال اجرای بسته تازه ارز

قیمت‌ها در بازار ماشین نزولی شد

قیمت ها در بازار ماشین نزولی شد

عبارات مهم : بازار

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی پایتخت کشور عزیزمان ایران از نزولی شدن قیمت ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به دنبال اجرای بسته تازه ارزی دولت خبر داد.

سعید موتمنی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در چند روز اخیر قیمت ها در بازار ماشین نزولی شده است است.

وی با بیان اینکه در همین چند روز قیمت خودروهای داخلی به طور میانگین ۱۸ درصد و خودروهای وارداتی نیز ۶ درصد کم کردن یافته هست، خاطرنشان کرد: علت نزولی شدن قیمتها در بازار خودرو، معرفی و اجرایی شدن بسته تازه ارزی دولت است.

قیمت‌ها در بازار ماشین نزولی شد

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: شاهد هستیم که با اجرای بسته تازه ارزی دولت، قیمت ارز در بازار آزاد کم کردن یافته که همین عنوان نیز کاهشی شدن قیمت ماشین در بازار را به دنبال داشته است.

وی افزود: البته تاکید می کنم که با وجود کم کردن قیمت ها در بازار خودرو، قیمت خودروهای داخلی و وارداتی همچنان حبابی و غیرواقعی است و باید بیش از این کم کردن یابد.

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی پایتخت کشور عزیزمان ایران از نزولی شدن قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به دنبال اجرای بسته تازه ارز

موتمنی با بیان اینکه اگر عرضه ماشین از سوی خودروسازان مناسب باشد همچنان شاهد کم کردن قیمت این محصولات در بازار خواهیم بود، تصریح کرد: در خودروهای وارداتی نیز ماشین به اندازه کافی در بازار است ولی خریداری در این بازار وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، در چند ماه اخیر قیمت ماشین در بازار به صورت شدید و بی ضابطه ای زیاد کردن یافته است.

واژه های کلیدی: بازار | خودرو | ماشین | وارداتی | خودروسازان | خودروهای داخلی | خودروهای وارداتی | قیمت خودروهای داخلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs