الاغ فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت

الاغ: فعالیت انقلاب محمدرضا راهنمایی شهادت وصیت نامه ماندگار شلمچه

آزمون تازه پایبندی جریان احمدی نژاد ، آتش سرکشیِ احمدی‌نژاد را خاموش می‌شود؟

احمدی‌نژادی‌ها از دیروز وارد آزمون جدیدی شده است اند، لیکن نهی رهبری این بار به شکل دیگری بیان شده است است.  آتش سرکشیِ احمدی نژاد را خ..

ادامه مطلب

وزارت خزانه داری آمریکا «رمضان قدیروف»را تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا، مدیر حمهور چچن را به علت نقض حقوق بشر به لیست تحریم های خود وارد کرد. وزارت خزانه داری آمریکا «رمضان قدیروف»را تحری..

ادامه مطلب

دیدارهای جام‌حذفی برگزار می‌شود/ نمی‌توانند جهت ما تصمیم بگیرند ، فتاحی

رئیس کمیته برگزاری مسابقه های لیگ برتر گفت: آلودگی هوا در ورزشگاه آزادی پائین تر از حد مجاز است و بازیها انجام خواهد گرفت. فتاحی: دیدارهای ..

ادامه مطلب

اعتبار ثبت سفارش کالاها ۹۰ روزه شد

مرکز واردات و امور مناطق آزاد و خاص اقتصادی گمرک کشور عزیزمان ایران در بخشنامه‌ای به گمرکات سراسر کشور اعلام کرد که مهلت اعتبار ثبت سفارش کالاها تا ا..

ادامه مطلب

کشته شدن ۵ سرنشین پراید در تصادف با کامیون در خراسان‌شمالی

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از برخورد یک دستگاه سواری پراید با کامیون و کشته شدن ۵ نفر در این شهرستان خبر داد. کشته شدن ۵ سرنشین پراید در ..

ادامه مطلب

جدیدترین ارزیابی کیفی سواری‌های داخلی منتشر شد

به گزارش ایسنا، بر این اساس در گروه خودروهای سواری تولیدی با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، دو خودروی قرار گرفته در این گروه همچنان در پایین ترین سطح کیفی ..

ادامه مطلب

دخالت عربستان در یمن در پاسخ به دخالت کشور عزیزمان ایران است/ ایران به روح توافق پایبند نیست ، سفیر ریاض در چک

سفیر عربستان در جمهوری چک با بیان این‌که کشورش از توافق هسته‌ای میان کشور عزیزمان ایران و ابرقدرت‌ها حمایت کرده و آن را مبارک و نیکو می‌داند به امید ا..

ادامه مطلب